Team

 
 
Margo Jacobs
Directeur 
m.jacobs@meerderweert.nl
 
  Inge Vanderhoven
Directeur in opleiding
i.vanderhoven@meerderweert.nl
  Enith Linssen
Lid MT BS Swartbroek
IB-er BS Swartbroek
e.linssen@meerderweert.nl
 


Cynthia Koehn
groepsleerkracht groep 3-4-5
c.koehn@meerderweert.nl




 
  Ilona Brouwers
groepsleerkracht groep 3-4-5
i.brouwers@meerderweert.nl
 
  Voorbeeld van afbeelding Ellie Lormans
Groepsleerkracht groep 1-2
e.lormans@meerderweert.nl
  Carla Tindemans-Stals
Leerkrachtondersteuner
c.tindemans@meerderweert.nl
  Ilse Geelen
Kunst en Cultuur coördinator/ rekenspecialist 
Groepsleerkracht groep 6-7-8
i.geelen@meerderweert.nl
     Marian Kursten
Leerkrachtondersteuner 
Groep 1-2 / 6-7-8
m.kursten@meerderweert.nl

Swartbroek in beeld